O nas

Stworzyliśmy miejsce – wyjątkowy kawałek świata z dala od wielkomiejskiego życia, gdzie usłyszysz poranny śpiew ptaków. Ogród to miejsce relaksu z mnóstwem pachnących róż i dzikich pnączy otulających liczne krzewy. Gałązki świerków zaglądają do okien. Wiosna i lato to czas zbioru owoców – możecie skosztować jagód, czereśni i malin. Jesienią zerwiecie soczyste jabłko lub gruszkę a okoliczne lasy zachęcają do wyjścia na grzyby. Przy odrobinie szczęścia możesz zobaczyć wiewiórki wspinające się po ogrodowych drzewach.

Apartamenty Dom Niezwykły – to cztery niezależne mieszkania. W 2018 roku dom przeszedł gruntowny remont z wykorzystaniem materiałów z odzysku.
Aranżacja tych pomieszczeń powstała z sentymentu do starych wnętrz z duszą. Patynowana stara cegła na ścianach i belki pod sufitem – to elementy które nadały klimatu i charakteru. Główna część budynku przeznaczone jest dla miłośników tradycji i przytulnych swojskich wnętrz. Stworzona do zaspokojenia potrzeb wygody i piękna.
Możecie Państwo poczuć zapach dawnych czasów, miejsca skąd odzyskaliśmy materiały. Cegła ta, to element ściany dworku kaszubskiego z przełomu wieków XIX/XX. Długo szukaliśmy takiego materiału , który nada niepowtarzalnego uroku naszym pokojom. Drewniane dębowe belki świetnie komponują się z całością.
Połączenie historycznych materiałów budowlanych z rozbiórki jest świetnym pomysłem na nadanie nowego życia. Cegła lubi drewno… bo doskonale się uzupełniają i tworzą duet tak malowniczy, że niepotrzebne są żadne inne dodatki. Drewniane dębowe belki świetnie komponują się z całością

Wyprawa wzdłuż szlacheckich siedzib i zwiedzanie tych piękniejących ale i tych bardziej zniszczonych, to niezwykłe przeżycie. Wzloty i upadki rodzin zamieszkujących Pomorze, wojny i dziejowe zawieruchy odcisnęły swoje piętno na budynkach, które powstawały i tych które do naszych czasów nie dotrwały.
Nasz dom to miejsce, które przypomina czasy dzieciństwa, beztroskę tamtych lat… Przestrzeń stworzona z miłości do przyrody, morskiego klimatu i panującego tam spokoju. Już na etapie pomysłu chcieliśmy, aby był to dom otwarty – przyjazny dla wszystkich, którzy pragną zaznać spokoju, ciszy absolutnej i zbliżyć się do przyrody na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy każdego, kto choć przez chwilę zechce poczuć ten klimat, na moment zatrzymać i uciec przed prozą życia codziennego.

Close Menu